top of page

Naše
realizácie

Spolupracujte s tými najlepšími

MIK13

Náš ďalší vlastný projekt, ktorý sa nachádza v širšom centre mesta blízko Račianskeho mýta. Racionálna dispozícia bytu so spojenou obývacou časťou a kuchyňou, dve samostatné nepriechodné izby, kúpeľňa s prípravou na práčkou a sušičku a samostatná toaleta. Celý byt je napojený na SMARTHOME, ktorý umožňuje ovládať kľúčové prvky domácnosti z mobilu mimo bytu. Samozrejmosťou je kompletne zrekonštruovaná pivnica. V byte sú všetky nábytky robené nami na mieru.

S44

Náš vlastný projekt, v ktorom sme menili počas rekonštrukcie pôvodnú dispozíciu 3i bytu na komfortný byt s kanceláriou, ktorý spĺňa požiadavky modernej doby. Samozrejmosťou v byte je technológia SMART HOME, ktorá zabezpečuje ovládanie elektrozariadení pohodlne z mobilu alebo aj obyčajným manuálnym spôsobom.

C20

Rekonštrukcia bytu, pri ktorej sa okrem dispozície presúvala aj vodoinštalácia, vďaka ktorej je kuchyňa už súčasťou obývačky. Odpad z presunutej kuchyne a umývačky sme vyriešili prečerpávačkou, vďaka čomu je zabezpečený maximálny komfort z užívania kuchyne. Zaujímavým prvkom je celkové zrepasovanie starých drevených parket, ktoré sme kompletne očistili od klincov, nanovo vybrúsili a nalakovali.